Mimoriadny fyzický odpočet pre všetkých odberateľov kategórie D2-D8

02.01.2024

Vážení obyvatelia obce Nevidzany.

Z dôvodu požiadavky Ministerstva hospodárstva SR Vám touto dávame do pozornosti termín mimoriadnych odpočtov spotrieb zemného plynu vo Vašej obci a to nasledovne:

• 4.1.2024 (štvrtok)

Žiadame preto všetkých odberateľov zemného plynu (bez rozdielu na dodávateľa, teda zmluvného partnera), aby nám v uvedenom termíne sprístupnili svoje odberné miesta k odpočtu a kontrole plynomerov.

Počas odpočtov zhotovujeme aj fotodokumentáciu odberných miest (t.j. plynomerov).

Z uvedeného je potrebné zabezpečiť prístup k odbernému miestu.

Okrem iného žiadame obyvateľov obce, aby si v uvedenom termíne z bezpečnostných dôvodov uviazali/uzatvorili svojich psov a vyčistili (odstránili) v skrinkách prípadné nečistoty.

Kontakt: 0914-131-436

Za spoluprácu a ústretovosť všetkým vopred ďakujeme.

POZNÁMKA: Žiadne iné osoby okrem poverených spoločnosťou SPP distribúcia a.s. nie sú oprávnené vykonávať odpočty spotreby zemného plynu!

Zoznam aktualít:

1 2 3 4 5 >